«Суд» в Криму продовжив арешт кримськотатарському активісту Ібраімову

В окупованому Криму Київський районний суд Сімферополя 21 квітня продовжив на два місяці арешт кримськотатарському активісту «полян протесту» Фазілу Ібраімову.

«Суд» в Криму продовжив арешт кримськотатарському активісту Ібраімову
22 Квітня 2018 8:22Новини

Він залишиться в СІЗО до 22 червня, повідомляє Крим.Реалії.

«Засідання розпочалося з двогодинного запізнення, оскільки слідство не могло знайти перекладача на кримськотатарську мову. Наше клопотання про зміну запобіжного заходу Фазілу Ібраімову на домашній арешт очікувано суд відхилив», – розповів адвокат Едем Семедляєв.

Як повідомлялося, 20 квітня Верховний суд Криму не задовольнив апеляційні скарги адвокатів Едема Семедляєва і Ісляма Велыєва на продовження арешту Фазіла Ібраімова.

Співробітники управління МВС Росії по Криму 15 лютого в районі вулиці Стрілецька в Сімферополі провели обшук в домоволодінні «одного з організаторів самозахоплення земельної ділянки».

Поліція затримала і доставила активіста «поляни протесту» Фазіла Ібраімова в міський відділ управління МВС Росії по Криму.

Кримські ЗМІ повідомили, що Ібраімова офіційно затримали «в порядку ст. 91 Кримінально-процесуального кодексу Росії за підозрою в скоєнні злочину».

Фазіл Ібраімов відомий боротьбою за легалізацію «полян протесту» – земель, зайнятих кримськими татарами після повернення з депортації.

На місці «поляни протесту» «Стрілецька», де кримські татари звели будинки, готуються будувати новий район на 9 тисяч осіб під назвою «Кримська троянда». Окрім житлових будинків, планують звести школи, дитячі сади, спортивні комплекси і магазини. Зараз тут живуть переважно репатріанти.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.