Суд посадив на 15 років харків’янина за вбивство бійця АТО

Вбивство сталося в травні минулого року під час суперечки між двома солдатами і нетверезим харків'янином, другого солдата вдалося врятувати після ножових поранень.

Суд посадив на 15 років харків'янина за вбивство бійця АТО
11 Квітня 2017 12:25Новини

Між двома бійцями АТО і нетверезим перехожим виникла суперечка, яка закінчилася вбивством. Про це пише УНІАН.

Суперечка між солдатами і харків’янином сталася в травні минулого року. Коли словесна перепалка переросла в бійку, п’яний перехожий вихопив ніж і кілька разів вдарив одного з військових, розповіли у прес-службі прокуратури Харківської області. “Коли перший боєць перестав подавати ознаки життя вбивця переключився на іншу. Він кілька разів ударив другу жертву ножем у груди. Потерпілий спробував втекти від нападника, але послизнувся і впав. Вбивця підійшов до нього і став добивати”, – пояснив начальник відділу прокуратури області Максим Блохін. Першого солдата лікарям вдалося врятувати. Другий військовослужбовець помер на місці. Обвинувачений не визнав в суді своєї провини, незважаючи на відеозапис, де було чітко видно напад. Адвокат вбивці спробував пом’якшити покарання і подав апеляцію, але суд був на боці прокуратури і залишив без змін вирок Ленінського районного суду Харкова. 37-річного харків’янина, який визнаний винним в замаху на умисне вбивство і умисне вбивство (ч. 2 ст. 15 год. 1 ст. 115 , п. 13 ч. 2 ст. 115 КК України) відправили за грати на 15 років.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.