Суд наклав арешт на кошти екс-заступника голови АП часів Януковича

Йдеться про вилучені в Чмиря кошти на загальну суму 1 182 900 доларів.

Суд наклав арешт на кошти екс-заступника голови АП часів Януковича
27 Грудня 2017 12:42Новини

У Києві Печерський райсуд наклав арешт на 1,2 млн доларів, що були вилучені в екс-заступника голови Адміністрації президента Віктора Януковича Юрія Чмиря. Про це йдеться в матеріалах суду, пишуть Українські новини.

Так, у липні було проведено обшук індивідуальних банківських сейфів в Укрсіббанку, під час яких правоохоронці вилучили в Чмиря кошти на загальну суму 1 182 900 доларів. Згодом, у жовтні зазначена сума була визнана речовими доказами.

Наголошується, що в слідства є достатні підстави вважати, що вилучені кошти були одержани з неофіційних джерел, з яких не були сплачені податки в державний бюджет.

Нагадаємо, 20 липня прокурор Сумської області Віталій Матвійчук підписав повідомлення про підозруколишньому високопосадовцю із оточення Януковича, а на даний час депутату Сумської обласної ради Юрію Чмирю. 1 серпня прокуратура завершила розслідування у цій справі. 18 серпня прокуратура Сумської області спрямувала до суду обвинувальний акт.

Як відомо, Янукович призначив Чмиря заступником голови Адміністрації президента у розпал Майдану у грудні 2013 року, зробивши його куратором медіаполітики.

Тодішній журналіст Мустафа Найєм повідомляв, що 18-19 лютого, у момент загострення подій на Майдані, Юрій Чмирь приходив на прийом до Януковича.

Після Євромайдану Чмирь  купив квартиру в Києві. А прокуратура порушувала проти Чмиря справу за вимагання хабарів під час його роботи головою Сумської ОДА.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.