Суд на Луганщині продовжив розгляд справи О.Єфремова

Старобільський міськрайонний суд Луганської області продовжив розгляд по суті кримінального провадження щодо екс-керівника фракції «Партії регіонів» Олександра Єфремова.

Суд на Луганщині продовжив розгляд справи О.Єфремова
13 Квітня 2017 14:42Новини

Про це передає УНН.

«Судове засідання оголошується продовженим», – сказав головуючий суддя.

Як повідомляв УНН, раніше суд задовольнив клопотання сторони обвинувачення про продовження строку тримання екс-керівника фракції «Партії регіонів» Олександра Єфремова до 28 квітня 2017 року.

Нагадаємо, ГПУ обвинувачує О.Єфремова у скоєнні низки злочинів, а саме вчинення державної зради (ч.1 ст.111 КК України), вчиненні умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, вчинених особою, яка є представником влади, за попередньою змовою групою осіб, які призвели до тяжких наслідків (ч.3 ст.110 КК України), організаційному та іншому сприянні створенню та діяльності терористичної організації «ЛНР» (ч.1 ст.258-3 КК України), організації захоплення будівлі, що забезпечує діяльність органів державної влади (Луганської обласної державної адміністрації) (ч.3 ст.27, ст.341 КК України) та пособництві в захопленні будівлі, що забезпечує діяльність органів державної влади, УСБУ в Луганській (ч.5 ст.27, ст.341 КК України).

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.