Суд арештував ноутбуки і системні блоки компанії «Яндекс»

Суд заарештував 185 ноутбуків і 36 системних блоків компанії «Яндекс.Україна». Техніка була вилучена під час обшуків в одеському офісі.

Суд арештував ноутбуки і системні блоки компанії «Яндекс»
16 Червня 2017 16:19Новини

29 травня Служба безпеки України провела обшук в офісі «Яндекс.Україна» в Одесі. 30 травня вилучені предмети і документи були оглянуті і визнані речовими доказами.

Згідно з ухвалою суду, як повідомляють Українські новини, вилучену техніку арештували.

«Згідно з повідомленням ДКІБ (департаменту контррозвідувального захисту держави в сфері інформаційної безпеки) СБУ від 30.05.2017, вилучені в ході обшуку «Яндекс.Україна» документи містять дані зі збору та акумуляції, з метою подальшої передачі в РФ, інформації про персональні даних громадян України, об’єктів критичної інфраструктури держави», – йдеться в рішенні суду.

На комп’ютерному і телекомунікаційному обладнанні, за попередніми оцінками фахівців СБУ, містяться ознаки передачі посадовими особами «Яндекс.Україна» інформації в Росію.

Нагадаємо, 16 травня в Україні заборонили соцмережі «Вконтакте» та «Однокласники» та інші російські ресурси терміном на 3 роки.

26 травня компанія «Яндекс.Україна» повідомила, що припиняє свою фінансову діяльність.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prom[email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.