Жителям Підмосков’я роздали протигази: в повітрі отрута

Жителям міста Волоколамська Московської області видали першу партію респіраторів і масок через викид у повітря метану на сміттєвому полігоні «Ядрово» сьогодні. Також почав діяти режим підвищеної готовності.

Жителям Підмосков'я роздали протигази: в повітрі отрута
31 Березня 2018 8:22Новини

«Режим підвищеної готовності вводиться у Волоколамську 30 березня. Про режим надзвичайного стану не йдеться», – повідомили в прес-службі міста. Про це пише Gazeta.ua.

Зараз діє обмеженя на ввезення сміття на полігон. Також проходять регулярні заміри повітря та інформуваня місцевого населення, пише NV.

У різних районах Московської області РФ росіяни почали масово виходити на мітинги через отруйні викиди газу на сміттєвих звалищах. Жителі перекривають дороги та не пропускають сміттєвози.

В підмосковному місті Коломні після чергового викиду отруйного газу жителі вийшли на мітинг. Вони затримували сміттєвози із Москви, пише «Медуза».

Протест закінчився масовими арештами серед активістів. Співробітники поліції затримали майже 20 людей. У мерії міста пообіцяли вжити заходів з рекультивації сміттєзвалища.

У Дмитрівському районі Московської області в протесній акції взяли участь 150 людей. Жителі вимагають припинити звозити сміття на звалище. За словами місцевих, полігон «Непейно» переповнений.

Активіст Ніколаєв розповів, що на це звалище привозять сміття з Москви, Клина, Дубни та інших міст Росії. Це протирічить регламенту Дмитрівського полігону.

Адміністрація району заперечує факт протесту. «Жителі не перекривали дорогу. Це не мітинг. Люди прийшли подивитися на потік сміттєвозів. Проте жодної машини сьогодні не було», – заявили в прес-службі адміністрації.

Влада Волоколамського району Московської області погодилися ввести режим надзвичайної ситуації з 30 березня у зв’язку з викидом газу метану на сміттєвому полігоні.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.