З’явилися нові знімки інтер’єру пасажирської капсули Hyperloop

Компанія Virgin Hyperloop One показала внутрішній дизайн капсули свого пасажирського поїзда на виставці в Дубаї.

З'явилися нові знімки інтер'єру пасажирської капсули Hyperloop
3 Березня 2018 12:22Новини

Сьогодні більшість компаній, що працюють над проектами вакуумних поїздів, зосереджені на системах тунелів і силових установках, а не на внутрішньому оздобленні пасажирських капсул. Однак Virgin Hyperloop One пішла вперед і тепер може показати дизайн інтер’єру поїзда. Про це пише УНІАН.

Макет пасажирської капсули Hyperloop був продемонстрований в Дубаї в партнерстві з Dubai Roads and Transport Authority (Дорожньо-транспортне відомство Дубаю) в City Walk Dubai в рамках Місяця інновацій в ОАЕ.

Як видно на знімках, капсули дуже просторі: пасажири можуть переміщатися по салону і стояти в повний зріст. Видання Electrek зазначає, що компанія тісно пов’язана з Дубаэм, тут, наприклад, базується один з її найбільших інвесторів, а також тестується сам проект. Можливо, перші потяги Hyperloop з’являться саме в цьому еміраті. Як повідомлялось, у листопаді Hyperloop One представила концепти своєї транспортної системи та пасажирських капсул.

1519992921-3065

1519992922-8480

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.