Вперше почали падати ціни на продукти

Вперше за півроку ціни на продукти перестали зростати. Подешевшали 9 із 23 соціальних продуктів харчування.

Вперше почали падати ціни на продукти
13 Липня 2017 16:29Новини

Про це розповів на своїй сторінці у Facebook директор асоціації постачальників торгівельних мереж Олексій Дорошенко, повідомляє Vector News.

«Нарешті дочекалися сезонного впливу на продуктовому ринку. За даними Дережстату, за останні 10 днів ціни на деякі продукти падали, на деякі зростали. Але на більшість вартість була стабільною. На початку липня подешевшали 9 найменувань зі списку 23-х соціальних продуктів харчування», – написав Олексій Дорошенко.

Буряк подешевшав на 1,5 грн., яйця – 1,3 грн., капуста – на 1 грн., картопля – на 90 коп, гречка – 25 коп.
«Також подешевшали макаронні вироби та цукор. Середня ціна кілограма буряка становить 7,6 гривень, курячі яйця по 10,5 гривень за десяток. Кілограм капусти коштує 15,8 гривень, картоплі – 9,1, гречки – 24,8», – зазначив Дорошенко.

За перші десять днів липня вершкове масло подорожчало на 1,3 грн., курячі тушки – на 1,1 грн., сало – 90 коп. Свинина додала 75 коп, яловичина – 60 коп, сир м’який – 40 коп.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.