Від Євробачення чекають доходів втричі менших, ніж витрат

Доходи, які організатори очікують отримати від наступного Євробачення будуть втричі нижчини, ніж витрати.

Від Євробачення чекають доходів втричі менших, ніж витрат
28 Грудня 2016 20:33Новини

Про це розповів перший заступник генерального директора НТКУ, виконавчий продюсер Євробачення-2017 Олександр Харебін в інтерв’ю ЛІГА.net, пише Страйк.

Він розповів, що кошторис проекту закладено на рівні 655,7 млн грн, а от доходів вдасться отримати приблизно на 7 млн євро, що в гривневому еквіваленті відповідає приблизно 192 млн. гривень.

«У загальному підсумку, з урахуванням доходу від продажу квитків, дохідна частина конкурсу складе суму понад 7 млн євро», – сказав він.

На продажу квитків організатори очікують заробити понад 30 млн грн. Основною частиною доходів стане внесок «Європейської мовленнєвої спілки» (EBU) в проведення конкурсу, який формується з внесків країн-учасниць.

За його словами, в держбюджеті на конкурс передбачено 455,7 млн грн, ще 200 млн грн виділено в бюджеті Києва.

«Уже підтвердили свою участь 43 країни. Завдяки цьому наступного року НТКУ отримає від них основну частину доходу – кілька мільйонів євро», – сказав Харебін.

Серед інших джерел він назвав спонсорство і рекламу: «Наші очікування від міжнародного спонсорства – не менш ніж 1 млн євро. EBU нам уже підтвердила наявність двох міжнародних партнерів. Від національного спонсорства наші очікування – в межах 700 тис. євро. Уже є дві компанії, які побажали підписати з нами договір. Будуть також доходи від інших послуг у рамках Євробачення, які дозволять НТКУ заробити від 50 тис. до 100 тис. євро в різних сегментах».

Відповідаючи на уточнювальне питання, чи є проект Євробачення в Україні збитковим, Харебін сказав: «Якщо рахувати математично, то, звичайно ж, так. Але тут трішки інша ситуація. Фактично це інвестиція в імідж України. Адже не є таємницею, що конкурс Євробачення минулого року – найбільш глядабельний музичний конкурс у світі з аудиторією 204 млн глядачів: уся Європа, а також глядачі в Китаї та США».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.