Ветеран АТО жорстоко зарізав двох людей у Харкові

Ще одна жертва вбивці з важкими пораненнями зараз у лікарні.

Ветеран АТО зарізав людей в Харкові
4 Серпня 2016 14:46Новини

Близько 8:00 ранку в Харкові сталася жорстока різанина. Друг родини кухонним 20-сантиметровим ножем тяжко поранив трьох родичів, ідеться в сюжеті ТСН. Галас чули мало не всі сусіди, але на допомогу не поспішали.

«Думаю, може, там кішку впіймали та розірвали – такий от крик був, неприродний. Ані жіночий, ані котячий, незрозуміло який», – каже сусідка Марія. Чоловік переліз через паркан і чекав, допоки 58-річний господар – кум його померлого батька – не вийшов на двір. Свою жертву він штрикнув 17 разів, а потім зарізав дружину, яка побачила вбивство. Вже в будинку знайшов на смерть перелякану сестру загиблого, вдарив її ножем у груди і втік. Однак жінка змогла викликати поліцію і розповісти про нападника. «Він прийшов з АТО, вештався тут. Наче як наркоман. Вітя його нібито підгодовував, щось він там допомагав. Ну, підгодував», – розповів друг убитого Олег Тупіков.

Перед втечею з місця злочину нападник зірвав золоті прикраси з тіл убитих та прихопив з будинку гроші. Затримали його менше ніж за добу. Жорстоке вбивство він пояснив начебто невиплаченими давніми боргами. «Як він пояснив, злочин він скоїв за борги, які вбитий чоловік був винен його покійному батькові, який помер два роки тому», – розповів керівник районного відділу поліції Сергій Денисенко. Причиною жорстокості міг бути посттравматичний синдром після участі в АТО, припускають правоохоронці. Адже, за даними прокуратури, 28-річного підозрюваного демобілізували за станом здоров’я. Які саме в нього були травми – не уточнюють. Останнім часом він працював в одній з лікарень Хакрова медбратом. «Не судимий, ніякого негативного сліду в минулому не встановлено. Має вищу освіту, роботу, одружений, двоє дітей. Неможливо пояснити вчинок з урахуванням характеристики його особи», – каже представник прокуратури Євген Кривоносов.
Обвинувачення наполягає, щоб підозрюваного у вбивстві взяли під варту. У четвер це вирішить суд. Лікарі тим часом борються за життя сестри загиблого. Вона – єдиний свідок цього злочину. Раніше в Луцьку шизофреник порізав п’ятьох перехожих. На людей він кидався серед білого дні: одному всадив ніж у спину, іншого поранив у скроню. При цьому нападник має шанси уникнути покарання.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.