В Ісландії вперше за 40 років було вбито синього кита

Китобійна компанія Hvalur HF, яка належить одній з найбагатших людей Ісландії Крістьяну Лофтсону, вбила сиьного кита, який станом на сьогоднішній день знаходиться під загрозою зникнення.

В Ісландії вперше за 40 років було вбито синього кита
14 Липня 2018 20:35Новини

В Мережу потрапило відео, на якому можна побачити, як співробітники китобійні Hvalur HF по черзі вилазять на спину величезному мертвому ссавцю і фотографуються. Кит сягав 30 метрів у довжину. Про це пише New-s.

Сам власник китобійні заявив, що це був фінський, а не синій кит. «Але якщо це дійсно синій кит, то вбивство сталося випадково, — додав бізнесмен. Експерти, продивившись відеоролик, дійшли до висновку, що це був дійсно синій кит, так як на його спині можна бачити характерні білі плями. Відповідні органи Ісландії проведуть генетичну експертизу, аби остаточно з’ясувати – був це синій кит чи ні.

Відмітимо, вилов синіх китів заборонений у всіх країнах світу починаючи з 1986 року. Перед цим, лише у водах Антарктики було вбито 360 тисяч синіх китів.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.