Українцям масово відмовляють у субсидіях

ількість бажаючих отримати субсидії виросла в чотири рази, разом з тим виросла і кількість відмов. Відмовляти в субсидіях українцям стали у два рази частіше.

Нарахування субсидій
22 Липня 2016 15:39Новини

Про це інформує прес-служба Кабінету Міністрів України, пише ZIK.

«Головна причина, через яку вам можуть відмовити у наданні субсидії, – одноразове придбання певного товару на суму від 50 тисяч гривень і більше, – сказав Міністр у інтерв’ю інтернет-ресурсу «Главком».

«При зростанні кількості субсидіантів з 1,7 мільйонів до 5,5, чи не повинно було зрости й число тих, кому відмовлять? Збільшення кількості субсидіантів відбулось майже у чотири рази. А зростання відмов – в два рази. Це прийнятний показник», – додав Андрій Рева.

У Мінсоцполітики підкреслили, що, написавши заяву на субсидію, людина зобов’язується декларувати дорогу покупку. Для з’ясування правдивості даних соціальні інспектори звертаються до фіскальних служби, все відстежується і вираховується. При цьому 18% відмов якраз пов’язані з відповідними висновками комісій.

Зазначимо, що в 2015 році кількість відмов у наданні субсидії становила 9%, за 5 місяців цього року вона зросла до 18%, тобто майже половина – 49% – тих, хто звернувся за субсидіями, отримали відмови.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.