Український «Оплот» – серед кращих танків світу

«Оплот-М» потрапив до ТОП-10 найкращих бойових машин сучасності.

Український «Оплот» – серед кращих танків світу
31 Липня 2016 19:07Новини

Український «Оплот» визнаний одним з кращих танків світу. Про це свідчать дані зарубіжних спеціалізованих видань, повідомляє видання Навколо нас. Зокрема, в ТОП-10 танків світу українську машину занесли такі видання, як Army Technology іMilitary Today.

Західні експерти відзначають, що броня «Оплоту» може захищати від кумулятивних і бронебійних снарядів, а також від протитанкових ракет. Додатковий захист забезпечує димова завіса і система оптико-електронного придушення «Варта».

«Останній український танк не настільки точний на далеких відстанях, як його західні конкуренти, проте він може стріляти керованими протитанковими ракетами, як звичайними снарядами. «Оплот-М» має задатки мисливця-вбивці», – йдеться в огляді Military Today.

Видатні технічні характеристики українського танка найбільш очевидні в порівнянні БМ «Оплот» і російської Т-14 «Армата».

Поки «Оплот» має тільки армія Таїланду. Але українські чиновники обіцяють, що машина з’явиться й у Збройних сил України. Основним же танком вітчизняної армії на даний момент є модернізована радянська машина – Т-64М «Булат».

Виробництво БМ «Оплот» було розпочато в 2008 році. У 2009-му танк був прийнятий на озброєння ЗСУ, але самі машини в армію не поставлялися. Хоча Збройні сили укладали контракт на поставку 10 «Оплотів», угода так і не була профінансована.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.