Україна і НАТО реалізують послідовну програму стримування Росії, – Міноборони

Результати Варшавського саміту НАТО сприятимуть відстоюванню національних інтересів в рамках територіальної цілісності України. Україна і НАТО реалізують послідовну стратегію стримування загроз з боку Російської Федерації.

Директор Департаменту воєнної політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва Міноборони України Анатолій Петренко
14 Липня 2016 9:36Новини

Про це сказав директор Департаменту воєнної політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва Міноборони України Анатолій Петренко за підсумками Варшавського саміту НАТО, – повідомляє ZIK з посиланням на прес-службу МОУ.

«Ми реалізуємо послідовну стратегію стримування, яка не дозволить підняти ескалацію конфлікту, яка не дозволить в подальшому застосовувати заходи гібридного впливу, підривати наш суверенітет, територіальний устрій та нашу незалежність», – наголосив Петренко.

З його слів, останній саміт НАТО є знаковим для України, і його результати будуть використані для збереження і відстоювання національних інтересів в рамках територіальної цілісності України, для реалізації масштабних реформ та виведення українських збройних сил на новий рівень якості.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.