У Львові визначились з виплатами учасникам АТО

100 тис. грн – у порядку черги. У Львові допомогу від міста учасникам АТО виплачуватимуть поступово – залежно від року перебування в зоні конфлікту. Таке рішення прийняли під час засідання виконкому міськради.

У Львові визначились з виплатами учасникам АТО
29 Січня 2017 12:56Новини

По 100 тис. грн цього року, крім пільговиків, які йдуть поза чергою, отримають атовці, які воювали у 2014 році. Така почерговість за роками триватиме й далі. Про це повідомляє LvivNews.

«У наступному році ми знову видаємо пільговим категоріям позачергово і – 15-й рік. І так далі в порядку черги. Якщо, наприклад, до кінця року уже не буде звернень хлопців з 14-го року, то починаємо розгляд справ з 15-го року», – пояснила заступник керівника Центру надання послуг учасникам АТО Любов Возняк.

Минулоріч допомогу від міста отримали перші 100 бійців. Кошти їм переказали єдиним платежем на банківські рахунки.

Навіть після виплати допомоги в учасника АТО і далі залишається право і на земельну ділянку в межах області, і на квартирний облік для покращення житлових умов.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.