У Львові поліція блокує вантажівки з будматеріалами для забудови на Варшавській-Сосновій

До забудови на Варшавській-Сосновій у Львові не можуть потрапити автомобілі з будівельними матеріалами і технікою. А все через встановлений тут знак «рух вантажних автомобілів заборонено». Забудовники отримали документи про те, що знак не погоджений із керівництвом патрульної поліції. Однак патрульні і далі не впускають машини на будмайданчик.

Скандальна забудова Варшавська - Соснова
17 Липня 2016 18:18Новини

Про це йдеться у сюжеті програми новин «Огляд дня. Телеміст Львів-Київ» телеканалу ZIK.

Під час такого фізичного блокування вантажівок забудовники показали офіційний лист, виданий національною поліцією, про те, що розміщення знаку не було погоджено, однак машини так і не пропустили. Нагадаємо, конфлікт навколо будівництва триває вже більш як тиждень. І пов’язаний він із тим, що міська влада несподівано скасувала раніше погоджений дозвіл на будівництво.

«Будь-які спроби довести до відома поліції інформацію про те, що цей знак встановлений неправомірно, марні. Вони пояснюють свої дії фізичною наявністю знака, незважаючи на те, що нема схеми дорожнього руху», – каже представник фірми-забудовника Дмитро Стельмащук.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.