У Львові на кір захворіло майже 80 містян

За словами Володимира Зуба, начальник управління охорони здоров'я, з початку року і до сьогоднішнього дня у місті зафіксовано 76 випадків захворювання на кір. Більша половина інфікованих - діти.

​У Львові на кір захворіло майже 80 містян
16 Січня 2018 16:28Новини

Майже 47 дітей вже захворіло на кір. Встановлено, що велика кількість дітей підхопили кір саме у своїх навчальних закладах – школах чи садках. Про це пишуть Львівські.

Як зазначив Володимир Зуб, не страшний кір лише тих, хто має щеплення або ж вже перехворів на кір – у них виробився імунітет. Особлива відповідальність зараз лежить на батьках дітей, адже вони вирішують, чи вакцинувати дитину, чи ні. Вакцина – це єдиний захист від хвороби.

У міській раді намагають прийняти міри щоб убезпечити здорових людей від хворих. У навчальних закладах вживаються необхідні епідеміологічні заходи – це провітрюванння, вологе прибирання, огляд дітей у дитячих садках. Дітей, які приходять у дитячий садочок із симптомами захворювання, можуть не допустити до занять.

«Ми заборонили візити в реанімацію, щоб не наражати важкохворих. Інкубаційний період доволі довгий, а людина часто може не знати, що вона хвора», – зазначив Володимир Зуб. З цього приводу також у Львові відбудеться засідання комісії з питань ТЕБ та НС, де обговорюватимуть ситуацію в місті. Нагадаємо, раніше Львівські повідомляли, що взимку 2017-2018 перший випадок захворювання на кір на Львівщині стався серед працівників підприємства «Фуджікура». Підхопили захворювання близько 10 людей.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.