У Крим їздять менше, ніж минулого року, – прикордонники 

Протягом шести місяців потік громадян, які прямують через адмінмежу до АР Крим, упав майже на 8% порівняно з аналогічним періодом 2015 року.

Окупований Крим
14 Липня 2016 19:59Новини

Про це повідомляє Еспресо з посиланням на прес-службу Держприкордонслужби.

Аналіз пропускних операцій громадян та транспортних засобів у 2016 році на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією АР Крим порівняно з 2015 роком свідчить про зменшення пасажиропотоку в обох напрямках. Загалом, за 6 місяців 2016 року потік громадян, які прямують через адмінмежу до АР Крим упав майже на 8% порівняно з аналогічним періодом 2015 року. А кількість транспортних засобів узагалі знизилась на 32%.

Протягом двох тижнів липня 2016 року, порівняно з таким же періодом минулого року, кількість громадян, які прямують до Криму, вже знизилась на 38%. Загальний аналіз показує тенденцію до зменшення кількості осіб, які їдуть з материкової частини України на півострів.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.