У Княжичах знову зрешетили кулями поліцейський автомобіль

У справі про розстріл п’ятьох поліцейських в селищі Княжичі Київської області – новий поворот. Там проходить новий слідчий експеримент.

У Княжичах знову зрешетили кулями поліцейський автомобіль
23 Лютого 2017 12:10Новини

Як з’ясувала «Сегодня», за рішенням слідчих, в експерименті беруть участь ті, хто вижив у перестрілці в ніч на 4 грудня. Про це повідомляє Кримінал ТВ.

Крім того, на місце розстрілу привезли автомобіль поліції охорони, який зрешетили кулями.

Відтворюючи події, слідчі намагаються з’ясувати, хто і з яких позицій стріляв і після чиїх дій загинули поліцейські.

Нагадаємо, 19 січня в Княжичах співробітники Генпрокуратури і поліцейські провели слідчий експеримент, намагаючись з максимальною точністю відтворити похвилинно трагедію, яка сталася в ніч на 4 грудня.

За офіційною версією влади, в ту ніч в недобудованому будинку оперативники карного розшуку і сили підкріплення у вигляді загону спецназу КОРД влаштували засідку на банду, яка грабувала багаті особняки. Однак спрацювала сигналізація в сусідньому будинку. Туди прибула одна, а потім інша група поліції охорони. Перша група захопила розвідників, які працювали на розшук, інші оперативники і спецназ вирішили, що це бандити затримали заручників, не розпізнали машину охорони і відкрили вогонь.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.