У харківській Книгарні «Є» праворадикали зірвали лекцію «ЛГБТ-рух в Україні та світі»

За словами лекторки Анни Шаригіної, сутичок у книгарні не було.

У харківській Книгарні «Є» радикали зірвали лекцію «ЛГБТ-рух в Україні та світі»
13 Лютого 2018 22:23Новини

Сьогодні, 13 лютого, у харківській Книгарні «Є», що на вулиці Сумській, 3, радикали зірвали лекцію-дискусію Анни Шаригіної «ЛГБТ-рух в Україні та світі». Про деталі інциденту лекторка Анна Шаригіна розповіла в коментарі Громадському радіо.

«Прийшло кілька кремезних хлопців, десь з п’ятнадцять. Вони приходили ще і ще. Дехто повставав (вони сиділи в залі). Один, найбільших за статурою, сказав: «Лекция закончена. Мы не хотим, чтобы в месте, которое мы уважаем, проходила пропаганда гомосексуализма»«, — зазначила лекторка. Потім, за її словами, приїхав директор книгарні і попросив їх піти, але вони залишалися, апелюючи до того, що можуть бути в книгарні оскільки прийшли по книжки.

«Приїхала поліція. Поліція спробувала з ними поговорити. Вони сказали, що згідно з адміністративним кодексом вони мають право тут знаходитися. Поліція сказала власнику книгарні, що краще б всі пішли, поки ці хлопці не розлютилися і не почали трощити приміщення і бити людей. І власник книгарні попросив нас піти. І ми пішли», — розповіла Анна Шаригіна, підкресливши, що сутичок у книгарні не було  Вона зазначила, що люди, які зірвали лекцію, кілька разів говорили про те, що причетні до організації Фрайкорпс. Водночас, речниця Поліції Харкова Олена Баранник у коментарі Громадському радіо сказала, що вона не володіє інформацією про даний інцидент.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.