У Держдепартаменті після заяв російського ФСБ нагадали, що Крим завжди буде частиною України

У Державному департаменті США заявляють, що окупований Російською Федерацією Крим є і завжди буде частиною України.

У Держдепартаменті після заяв російського ФСБ нагадали, що Крим завжди буде частиною України
11 Серпня 2016 14:12Новини

Про це на брифінгу сказала офіційний представник Держдепартаменту США Елізабет Трюдо, передає кореспондент УНІАН. У Держдепартаменті заявили, що бачили повідомлення про заяви російського ФСБ про нібито попередження теракту у Криму. При цьому Трюдо порадила звернутися до уряду України щодо додаткової інформації. Також вона сказала, що Сполучені Штати підтримують зв’язок з Україною. Разом з тим, у Держдепартаменті повторили позицію, що США не визнає незаконну анексію Криму.

«Ми не хочемо відволікатися від реальної проблеми тут, яка полягає не тільки в російській окупації та спробі анексії Криму, але і також в триваючій агресії на сході України. Наша позиція щодо Криму відома. Крим є і завжди буде частиною України. Ми засуджуємо та закликаємо до негайного припинення російської окупації Криму, – заявила Трюдо. «Санкції, пов’язані з Кримом, залишаться чинними, поки Росія не поверне півострів Україні», – заявила Трюдо. Також вона нагадала, що США підтримали Мінський процес і що завжди є можливість для підтримання між сторонами діалогу.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.