У Британії закликали провести повторне голосування за Brexit

Один з лідерів кампанії Brexit Найджел Фарадж в четвер заявив, що він обмірковує ідею проведення другого референдуму щодо членства Британії в Європейському Союзі, стверджуючи, що повторне голосування підтвердить перемогу «виходу» з ЄС і припинить дискусію.

У Британії закликали провести повторне голосування за Brexit
12 Січня 2018 16:34Новини

Про це передає УНН з посиланням на Reuters.

«Можливо, лише можливо, я думаю, що ми повинні провести другий референдум … щодо членства в ЄС», — сказав Фарадж в ефірі каналу «Channel Five».

«Я думаю, що якщо ми проведемо другий референдум щодо членства в ЄС, ми закриємо це питання на покоління. Відсоток тих, хто голосуватиме за «вихід», наступного разу був би набагато вищим, ніж був у минулому», — зазначив він.

Фарадж, колишній лідер Партії незалежності Великої Британії (UKIP), був однією з ключових фігур у рішенні про проведення референдуму по Brexit в 2016 році.

Коментуючи його слова, прес-секретар прем’єр-міністра Терези Май сказав, що у Великій Британії «не буде другого референдуму».

Як повідомлялось, опитування у Великій Британії виявило зростання кількості противників Brexit.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.