Теракт у Кабулі: з’явилася інформація про ще одного загиблого українця

Пілот В'ячеслав Шишаков може бути ще одним загиблим українцем внаслідок теракту у Кабулі, ім'я якого є відомим громадськості.

Теракт у Кабулі: з'явилася інформація про ще одного загиблого українця
23 Січня 2018 20:43Новини

Про це розповів Сергій Мелащенко – пілот літака, що свого часу впав у Донецьку, передає Страна.

За інформацією ресурсу, він вчився у Харківському інституті льотчиків ВПС в 1995 році, в ХВВАУ (Харківському вищому військовому авіаційному училищі імені Грицевця), в Київському суворовському училищі.

Судячи з фотографій, які чоловік публікував у соцмережах, Шишаков проводив дуже багато часу у спортзалі та любив свою роботу.

Як повідомила користувачка Тетяна Локацька, народився В’ячеслав у Первомайську Харківської області в 1974 році, але був прописаним у Миколаєві на Богоявленському проспекті.

Також відомо, що службу пілот проходив у 299-й бригаді тактичної авіації, яка базується в Миколаєві. Останнім його місцем роботи була українська приватна авіакомпанії «Українські крила», а в Афганістані працював за договором з місцевою авіакомпанією, передає ресурс «Преступности.Нет».

Нагадаємо, раніше в «Українських крилах» розповіли про загибель внаслідок теракту у Кабулі двох їхніх пілотів, один із яких був уродженцем Первомайська. Наразі МЗС підтвердило смерть 7 українців, імена 4 з них: авіатехнік Валерій Науменко, бортпровідниці Катерина Пасенчук і Ірина Медічева, а також ще один пілот Роман Власов.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.