Суд забрав у родича російського прем’єра Медведєва 94 гектари землі під Броварами

Землю повернули територіальній громаді в особі Броварської міської ради.

Суд забрав у родича російського прем’єра Медведєва 94 гектари землі під Броварами
8 Червня 2017 8:19Новини

Колегія Київського апеляційного господарського суду 6 червня витребувала 94, 67 гектара землі у ДП «Радіопередавальний центр» на користь територіальної громади в особі Броварської міської ради, пише УНІАН з посиланням на повідомлення у суді. Зазначається, що земля опосередковано належала родичеві прем’єр-міністра Росії Медведєва Віктору Поліщуку. Відповідну інформацію також оприлюднив на своїй сторінці у Facebook і народний депутат Павло Різаненко.

Минулого року Шевченківський районний суд Києва арештував 94,67 гектара землі поблизу столиці, яка опосередковано належить власнику супермаркетів електроніки «Ельдорадо» Віктору Поліщуку, який за повідомленнями ЗМІ, одружений із племінницею дружини прем’єр-міністра Росії Дмитра Медведєва.

Як повідомлялось раніше, майже половина росіян — 45% респондентів — в тій чи іншій мірі підтримують відставку голови уряду Росії Дмитра Медведєва. Такі висновки випливають з квітневого опитування «Левада-центру». «Безумовно за» відставку Дмитра Медведєва виступають 18% респондентів, «скоріше за» — 27%, сказано в опитуванні, проведеному 7-10 квітня.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.