Січневі пенсії почнуть виплачувати з 27 грудня – Пенсійний фонд

Пенсіонери, які не зможуть отримати пенсії до кінця грудня, зможуть зробити це починаючи з 5 січня наступного року.

Січневі пенсії почнуть виплачувати з 27 грудня - Пенсійний фонд
26 Грудня 2016 20:02Новини

Виплата частини січневих пенсій за 2017 рік, відповідно до постанови Кабінету міністрів України, буде здійснюватися з 27 грудня поточного року, повідомила на прес-конференції заступник голови управління Пенсійного фонду України в Києві Світлана Глущенко. «Уряд прийняв постанову 21 грудня 2016 року, яким передбачена часткова виплата пенсій за січень 2017 року в грудні 2016 року», – сказала вона. Про це пише УНІАН.

За її словами, залежно від дати і способу отримання пенсійних виплат Кабмін встановив терміни отримання виплат. Зокрема, у разі якщо нарахування пенсії відбувається через банк з 4 по 15 січня включно, ці пенсії будуть фінансуватися з 27 грудня по 29 грудня поточного року. У разі якщо нарахування пенсії відбувається через поштові відділення з 4 по 10 січня включно, пенсії будуть фінансуватися з 27 грудня, а ті з пенсіонерів, хто незалежно від причини не зможе отримати їх до кінця поточного місяця, зможуть зробити це починаючи з 5 січня наступного року. Також, за словами Глущенка, для пенсіонерів, які отримують пенсійні виплати з 16 по 25 січня через банки і з 11 по 25 січня через поштові відділення, виплати будуть здійснюватися в звичайному режимі у встановлені терміни. Як повідомлялось, Кабінет міністрів України виділив 10 мільярдів гривень для забезпечення виплат пенсій у грудні поточного року тим пенсіонерам, які традиційно отримують виплати на початку січня.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.