Сенатори-республіканці розкритикували Трампа за заклик повернути Росію в G7

Американські сенатори-республіканці Джефф Флейк (від штату Аризона) і Бен Сасс (від штату Небраска) в п'ятницю розкритикували президента США Дональда Трампа за те, що він запропонував повернути Росію до складу «Групи семи».

Сенатори-республіканці розкритикували Трампа за заклик повернути Росію в G7
9 Червня 2018 12:49Новини

«Ні, Росію не можна додати (до складу – ІФ) G7», – написав Дж.Флейк у своєму «Твіттері», коментуючи заяву президента. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

У свою чергу Б.Сасс заявив, що Москва «веде тіньову війну проти Америки, і (американське – ІФ) керівництво має діяти відповідно».

Американська газета «Хілл» у свою чергу зазначила, що Дж.Флейк і Б. Сасс є найбільш непримиренними критиками Д.Трампа в Республіканській партії США.

За інформацією видання, члени Демократичної партії також висловилися проти пропозиції президента.

Так, лідер демократичної меншості в Сенаті Чак Шумер заявив, що «президент Трамп перетворює зовнішню політику США в міжнародний жарт і безпричинно завдає країні довготривалої шкоди».

Раніше в п’ятницю Д.Трамп заявив, що виступає за повернення Росії до G7.

«Можливо, я буду неполіткоректним, але подобається вам це чи ні, нам слід вирішувати світові проблеми. А в G7, яка раніше була G8, вирішили прогнати Росію. Тепер варто було б пустити її назад, тому що нам потрібно, щоб Росія була за столом переговорів», – сказав президент США.

Він пояснив, що «рекомендуватиме» саме такий варіант, однак у підсумку вирішення цього питання буде за іншими учасниками G7.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.