Саакашвілі заявив про створення нової політичної партії

Політик також анонсував «відкриту Раду», яка відбудеться біля пам’ятника В’ячеславу Чорноволу в Києві.

Саакашвілі заявив про створення нової політичної партії
20 Листопада 2016 20:45Новини

Колишній голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі оголосив про створення нової політичної сили Рух нових сил. Про це він повідомив у Facebook за підсумками засідання представників ініціативних груп зі всієї України, пише Український тиждень.

«Ми дали старт роботі в кожному регіоні України. Спільно вирішили: ми – Рух нових сил. Бо саме слово РУХ – відображає все що ми робимо, воно символ змін, символ перемоги. Наша команда міцна і ми хочемо запросити всіх, хто готовий до командної роботи, наших активістів і союзників прийти 27 листопада о 13.00 до пам’ятника В’ячеславу Чорноволу в Києві (Музейний провулок) на відкриту Раду. Ми запрошуємо представників усіх демократичних політичних сил приєднатися до нашого відкритої Ради», – йдеться у повідомленні.

Він також пообіцяв у другу річницю роботи парламенту «оголосити вимоги» і розпочати оновлення політичної еліти за допомогою кадрового резерву».

Як повідомлялося, Міхеїл Саакашвілі подав у відставку з посади голови Одеської ОДА, звинувативши президента Петра Порошенка у підтримці корупційних кланів. Порошенко відреагував на таке рішення, заявивши, що Україна – демократична держава, і Саакашвілі має право зайнятися політикою в опозиції.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.