Річниця одеської трагедії: в Україну не пустили пропагандистів з Італії, Чехії та РФ

Громадянин Італії під виглядом фотографа свого часу перебував на окупованому Донбасі, а громадянин Чехії виявився журналістом політичного видання, який також спотворював інформацію.

Річниця одеської трагедії: в Україну не пустили пропагандистів з Італії, Чехії та РФ
3 Травня 2018 8:05Новини

Впродовж лише 1 травня Державна прикордонна служба не допустила  в’їзду в Україну проросійськи налаштованих осіб – громадян Італії, Чехії та Росії. Усі вони прямували в Україну «висвітлювати» події 2 травня в Одесі. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу ДПСУ.

«Двох іноземців не пропущено через кордон в аеропорту «Бориспіль» на підставі інформації, яка надійшла від інших правоохоронних органів. Йдеться про те, що не пропущені громадяни Італії та Чехії неправдоподібно висвітлювали події, які відбувалися протягом останнього періоду в Україні», – йдеться у повідомленні.

Зазначається також, що громадянин Італії під виглядом фотографа свого часу перебував на території окупованого Донбасу та неодноразово виступав на так званому телебаченні «Оплот TV». В програмах він озвучував відверто брехливу інформацію про перебіг подій на Сході України. А не пропущений в Україну громадянин Чехії виявився журналістом політичного видання, який також спотворював інформацію та неправдиво висвітлював події, що відбуються в  Україні.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.