Рева вже знає розмір пенсії «для нормального життя» 

Міністр соціальної політики Андрій Рева вважає, що наразі прийнятний розмір мінімальної пенсії в Україні є 4 тисячі гривень.

Рева вже знає розмір пенсії «для нормального життя»
14 Червня 2017 14:38Новини

Про це Рева сказав в ефірі «5 каналу», повідомляє ZIK.

«За нинішніх умов я вважаю, що пенсія, яка б забезпечила нормальне життя, повинна бути в сьогоднішній Україні не менше 4 тисяч гривень», – сказав він.

Також Рева розповів про високі пенсії чиновників, про які часто згадують політики.

«У нас існує обмеження по виплаті пенсії 10 740 грн. Тобто будь-які розрахунок, який робиться для нових пенсіонерів, пенсія виплачується на руки не більше 10 740 грн. Виключенням є ті люди, які до введення законодавчої заборони отримували пенсію більшу. Таких людей на сьогоднішній день у нас є близько 20 тисяч по Україні з 12 мільйонів пенсіонерів», – розповів він.

«Найбільшу пенсію в Україні отримує громадянин, льотчик-випробувач, Герой України. Його пенсія на місяць складає 58 тисяч грн», – додав він.

За його словами, розмови про 100-200 тисяч грн пенсії «це поки що розмови».

Він наголосив, що українські судді за законом отримують довічне утримання і отримують пенсію у розмірі зарплати, яка може сягати «декілька сотень тисяч гривень».

«Але ми проектом закону про пенсійну реформу передбачили приведення цих норм у відповідність до загальних стандартів», – сказав Рева.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.