Протягом півроку інтернет-провайдери піднімуть ціни за послуги приблизно на 50%

Кардинальне зростання тарифів розпочнеться на початку 2018 року, зауважив глава Інтернет-асоціації України.

Протягом півроку інтернет-провайдери піднімуть ціни за послуги приблизно на 50%
9 Жовтня 2017 16:42Новини

Тарифи на широкосмуговий інтернет можуть зрости щонайменше на 50% у найближчі півроку. Про це заявив глава Інтернет-асоціації України Олександр Федієнко в інтерв’ю UBR.

«На скільки піднімати ціни на інтернет кожен оператор визначає зараз сам, спираючись на ситуацію в регіоні, купівельну спроможність населення, конкуренцію тощо. Але впевнений, що зростання цін складе в найближчі півроку не менше 50%. Що, як на мене, вкрай мало. Тому зростання цін збережеться і надалі», – вважає він.

Федієнко додав, що до кінця 2017 року кардинальних змін у тарифах не буде, адже перед святами провайдери, як правило, проводять для клієнтів різні акції. Тому зростання тарифів розпочнеться на початку 2018 року.

За словами провайдерів, у порівнянні з Європою і навіть країнами СНД в Україні на сьогодні дуже низькі тарифи на широкосмуговий інтернет. Тому, щоб вижити і продовжувати розвиватися, оператори будуть змушені піднімати ціни на свої послуги.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.