Проповідник Гюлен: заколот в Туреччині міг бути постановочним

Опозиційний проповідник Фетхуллах Гюлен, якого влада Туреччини оголосила «ідейним натхненником» збройного перевороту, припустив, що заколот носив «постановочний» характер.

Фетхуллах Гюлен
17 Липня 2016 11:51Новини

Імам Гюлен, який нині проживає в США, заявив про свою непричетність до путчу і припустив, що заколот був зрежисований владою. Гюлен зазначив, що «є ймовірність того, що спроба перевороту в Туреччині могла бути зрежисована», – пише УНІАН.

«Схоже, що у них немає терпимості до будь-якого руху, будь-якої групи, будь-якої організації, яка не знаходиться під їхнім повним контролем», – сказав він. Як повідомляв УНІАН, президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган після спроби перевороту в країні звернувся до президента США. Він закликав Обаму або депортувати з США Фетхуллаха Гюлена, або видати його Туреччині.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.