Правоохоронці викрили на Львівщині розкрадання лісопродукції посадовцями

На Львівщині правоохоронці викрили чергове розкрадання лісопродукції за участі посадових осіб державних органів влади та приватних структур.

Правоохоронці викрили на Львівщині розкрадання лісопродукції посадовцями
2 Серпня 2016 8:05Новини

Про це УНН повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

Встановлено, що рядом суб’єктів господарювання, які стали переможцями відкритих торгів на закупівлю шпал дерев’яних для виробничого підрозділу «Рава-Руський шпалопросочувальний завод», укладалися договори з фірмами із ознаками фіктивності.

Останні за документами начебто постачали лісоматеріали переможцям торгів, а насправді слугували прикриттям незаконної діяльності з відмивання державних коштів.

Так, 1 серпня, правоохоронці провели шістнадцять обшуків в рамках кримінального провадження за фактами розкрадання державних коштів при закупівлі у 2015-2016 роках шпал дерев’яних для потреб залізниці.

Відтак, під час обшуків у помешканнях службових осіб заводу та на інших підприємствах вилучено фінансову документацію, комп’ютерну техніку для встановлення усіх обставин у кримінальному провадженні.

Під час обшуків правоохоронці викрили дві приватні пилорами, де фактично здійснювалось виготовлення залізничних шпал для згаданого виробничого підрозділу ПАТ «Українська залізниця» із деревини, походження якої встановлюється.

Слідчими прокуратури на цих пилорамах виявлено більше 15 кубів необлікованої лісопродукції без відповідного маркування та 50 готових залізничних шпал. При цьому, документація на законну діяльність цих підприємств відсутня.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.