Помер легендарний Леонард Коен, який хотів жити вічно

Помер канадський співак, поет і письменник Леонард Коен. Про це повідомляється у Facebook виконавця.

Помер легендарний Леонард Коен, який хотів жити вічно
12 Листопада 2016 12:17Новини

«З глибокою скорботою ми повідомляємо, що легендарний поет, композитор і артист Леонард Коен пішов від нас. Ми втратили одного з найшанованіших і продуктивних мислителів», — йдеться в повідомленні. Церемонія прощання з Коеном пройде в Лос-Анджелесі.

Коену було 82 роки. Менш чим за місяць до смерті, в жовтні, Коен випустив новий, 14-й за рахунком, альбом у своїй дискографії, під назвою You Want It Darker, пише Світ мистецтва.

«Нещодавно я заявив, що готовий померти. Я трохи перебільшив. Завжди занадто драматизую ситуацію. Насправді я маю намір жити вічно», — сказав Коен на вечірці в Лос-Анджелесі з нагоди виходу платівки.

На початку жовтня Коен розповів, що готовий померти, але, насамперед йому треба закінчити свою роботу.

Крім безлічі пісень, Коен написав два романи і випустив кілька збірок віршів. У 2002 році він отримав вищу нагороду для канадця, ставши членом ордена Канади.

У 1990-х роках був період, коли Коен не випускав альбоми протягом дев’яти років. В цей час він жив у Каліфорнії в дзен-буддистському монастирі.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.