Польські митники вилучили в українця рекордну партію бурштину

Вилучений бурштин згодом польська держава перепродасть на внутрішньому ринку.

Польські митники вилучили в українця рекордну партію бурштину
22 Липня 2017 12:26Новини

Польські митники виявили в автомобілі 25-річного українця на пункті пропуску «Корчова-Краківець» рекордну партію бурштину з України. Про це пише Главком.

Майже 100 кг необробленого бурштину на суму близько 166 тис. злотих (понад 44 тис. дол.) було сховано у переробленій підлозі мікроавтобуса.

«Чоловік визнав, що товар не є його власністю. За нелегальне перевезення товару через кордон він мав отримати 800 злотих (понад 200 дол.). Ринкова вартість виявленого бурштину становить близько 166 тис. злотих», – повідомила представник Митної служби РП Едита Хабовська.

За її словами, проти водія відкрито кримінальну справу, в рамках якої, окрім бурштину, вилучено й автомобіль, яким він перевозив контрабанду.

За словами Хабовської, якщо б бурштин ввозився легально, то особа мала заплатити податок на суму 38 тис. злотих. Вилучений бурштин згодом польська держава перепродасть на внутрішньому ринку.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.