Отруєння Скрипаля: Організація із заборони хімзброї завершила розслідування

Експерти Організації із заборони хімічної зброї завершили розслідування отруєння колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля та його доньки Юлії в Солсбері.

Отруєння Скрипаля: Організація із заборони хімзброї завершила розслідування
12 Квітня 2018 18:13Новини

Про це повідомляє видання Daily Mail, пише Укрінформ.

Головні положення звіту будуть оприлюднені у четвер, 12 квітня, о 12.00 за британським часом.

Копія підсумкової версії доповіді згідно з усталеною практикою була передана британській стороні, як державі, яка надіслала запит на проведення розслідування, заявив представник МЗС.

Лондон також попросив надати копії доповіді всім державам-учасницям Конвенції про заборону хімічної зброї.

«Цей прозорий і відкритий підхід, якого ми дотримувалися від самого початку, різко контрастує з тактикою заплутування і відволікання російської держави», – підкреслили у зовнішньополітичному відомстві Британії.

Як повідомлялося, 4 березня у британському місті Солсбері був отруєний колишній подвійний агент, екс-полковник ГРУ Сергій Скрипаль і його донька Юлія. Прем’єр-міністр Британії Тереза Мей заявила, що відповідальність за отруєння, швидше за все, лежить на Росії. Вона також повідомила, що постраждалі були отруєні нервово-паралітичним речовиною групи «Новічок», розробленою ще в СРСР.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.