Нема грошей: мешканці окупованого Севастополя просять не включати їм гарячу воду

Після встановлення російської окупаційної влади централізовано гаряча вода жителям міста не подається.

Нема грошей: мешканці окупованого Севастополя просять не включати їм гарячу воду
6 Жовтня 2016 22:28Новини

Більшість севастопольців не готові користуватися централізованим гарячим водопостачанням через високі розцінки. Про це сказав Євген Бортніков, начальник міського управління житлово-комунального господарства, пише видання Новини Севастополя.

За словами Бортнікова, соціологічне опитування наочно продемонструвало, що понад 80% жителів Севастополя не готові платити за тарифами за послугу централізованої подачі гарячої води. У свою чергу, високий тариф обумовлений «вкрай зношеними мережами і великими витратами держпідприємств «Севтеплоенерго» у зв’язку з цим».

Кілька останніх років централізовано гаряча вода абонентам не подається. «Якщо подається, то один раз на рік, 9 травня. Більшість городян цю проблему вирішило в індивідуальному порядку. Зокрема, багато купили бойлери», – зазначив Бортніков.

Тим не менш, питання залишається актуальним, а в уряду «є такі плани», зазначив чиновник. Однак поки немає ні економічної, ні технічної можливості подавати гарячу воду.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.