NASA і SpaceX підписали другий контракт на доставку астронавтів до МКС

Національне управління США з повітроплавання і дослідження космічного простору (NASA) уклало другий контракт з компанією SpaceX на здійснення пілотованого польоту на Міжнародну космічну станцію (МКС).

Логотип Space X
1 Серпня 2016 20:47Новини

Зараз доставка американських астронавтів до МКС здійснюється на російських кораблях «Союз». Але NASA активно працює над тим, щоб забезпечити пілотовані запуски з власної території. Для цього планується використовувати корабель Crew Dragon компанії SpaceX, а також апарат CST-100 Starliner, що розробляється фахівцями Boeing, повідомляє Пінгвін Про.

Перший контракт на пілотований політ до МКС був підписаний зі SpaceX в листопаді минулого року. З Boeing укладені два договори – в травні і грудні 2015-го. За умовами угоди з NASA, кожна з компаній повинна забезпечити мінімум два і максимум шість пілотованих запусків.

«Оформлення другого контракту на пілотований запуск зі SpaceX, поряд з двома контрактами з Boeing, забезпечать надійний доступ на орбітальну станцію на американських ракетах і кораблях», – заявили в NASA.

Який з підрядників – SpaceX або Boeing – здійснить запуск першим, стане ясно пізніше, коли проекти увійдуть у фінальну стадію. У NASA наголосили, що контракти на пілотовані польоти укладаться за два-три роки до фактичних стартів. Тобто, перший пуск може відбутися вже в середині 2017 року.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.