На Закарпатті знайшли велике родовище золота

Родовище містить запаси дорогоцінного металу на рівні 2,4 тонни.

На Закарпатті знайшли велике родовище золота
19 Січня 2018 22:10Новини

У Рахівському районі Закарпатської області виявили велике родовище золоторудних залежів.

Про це повідомила прес-служба Держслужби геології і надр, пише Главком.

За попередніми оцінками, родовище містить запаси дорогоцінного металу на рівні 2,4 тонни.

«Ці результати підтверджують перспективність подальших геологорозвідувальних робіт на рудовиявленнях Рахівського рудного району, спрямованих на підготовку об’єктів для залучення інвестицій і переведення їх в ранг золоторудних родовищ», – йдеться в повідомленні.

Крім того, згідно затвердженого пооб’єктного плану, в 2017 році продовжувались роботи з оцінки прогнозних ресурсів метану Львівсько-Волинського вугільного басейну із виявлення перспективних структур для підземного вилуговування калійних солей Передкарпаття, геологозйомочні та гідрогеологічні роботи.

Продовжувалося ведення Державного водного кадастру та Державного обліку використання підземних вод, моніторингу поширення і розвитку інженерно-геологічних процесів та моніторингу підземних вод на території Закарпатської, Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської та Чернівецької областей.

Раніше повідомлялося, що за теперішніми темпами видобутку газу власного палива Україні вистачить на 22 роки.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.