На систему е-декларування щоденно здійснювали 3000 кібератак – Держспецзв’язку

В останній тиждень декларування сервери НАЗК працювали із понаднормовим навантаженням.

На систему е-декларування щоденно здійснювали 3000 кібератак - Держспецзв'язку
2 Листопада 2016 16:39Новини

Про це заявив голова Держспецзв’язку Леонід Євдоченко на прес-конференції в Києві, пише УНІАН з посиланням на Європейську правду. «В пікові періоди було 150 документів за хвилину. Кількість сесій, в тому числі запитів до реєстру, була більше 40 тисяч за секунду. Сукупний трафік (за період декларування) склав 10 терабайт», – розповів він. Крім того, Євдоченко також заявив про атаки на сервер е-декларування. «Щоденно реєструвалося більше 3000 інцидентів кібербезпеки, в тому числі DDoS-атаки, і це ускладнювали роботу системи», – стверджує він.

За словами Євдоченка, ближчим часом Держспецзв’зяку звернеться до правоохоронних органів, «щоби були встановлені не лише виконавці, але й замовники цих атак». «Водночас, жодних несанкціонованих втручань до реєстру не відбулося, усі подані дані збережені і захищені у відповідності до закону», – додав посадовець. Нагадаємо, у ніч на 30 жовтня у Національному агентстві із запобігання корупції повідомили про Ddos-атаку на мережеве обладнання відомства. Про це повідомила глава НАЗК Наталія Корчак. Вона підкреслила, що Ddos-атака спричиняє збої у онлайн підтримці декларантів. Пізніше очільниця НАЗК повідомила, що НАЗК вдалося відновити роботу інтернет-каналу системи е-декларування. «Технічна підтримка та гаряча лінія для декларантів теж відновлюють свою роботу», – підкреслила Корчак.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.