Місія нездійсненна. NASA відправить зонд в атмосферу Сонця за $1,5 мільярда

NASA розповіло подробиці про зонді Solar Probe Plus, який незабаром відправиться до Сонця.

Місія нездійсненна. NASA відправить зонд в атмосферу Сонця за $1,5 мільярда
27 Вересня 2017 20:09Новини

Місія стартує вже в 2018 році, пише НВ з посиланням на BBC.

«Дані, зібрані в ході цього польоту, забезпечать воістину революційні зміни в наших уявленнях про Сонце. Parker Solar Probe проникне безпосередньо в атмосферу Сонця, тобто в корону Сонця. Проведення ретельних вимірів в цій області дуже важливо для розуміння природи нашого Сонця», – йдеться в повідомленні NASA.

На думку вчених, саме в атмосфері Сонця частинки отримують прискорення, поширюючись далі по всій Сонячній системі. Вони стають причиною північних сяйв, проблем із супутниками, перебоїв в енергопостачанні і роботі систем зв’язку.

Апарат Solar Probe Plus (SPP) стартує в період між 31 липня і 19 серпня 2018 року на ракеті-носії Delta IV-Heavy. Зонд наблизиться до Сонця на відстань близько 6 мільйонів кілометрів. Попередня місія до Сонця, зонд Helios 2, пролетів повз зірку на відстані в 43 мільйони кілометрів.

Очікується, що Solar Probe Plus 20 раз наблизиться до Сонця на максимальну відстань.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.