Меркель та Макрон закликають припинити вогонь на Донбасі

Канцлерка ФРН Анґела Меркель та президент Франції Еммануель Макрон закликали російського та українського президентів дотримуватися режиму припинення вогню на сході України.

Меркель та Макрон закликають припинити вогонь на Донбасі
29 Серпня 2017 20:55Новини

Канцлерка ФРН Анґела Меркель (Angela Merkel) та президент Франції Еммануель Макрон закликали Росію та Україну посилити зусилля для припинення вогню на Донбасі. Лідери обох країн, що входять у «нормандську четвірку», вважають, що безпекова ситуація на сході України суттєво не покращилася. Про це пише DW.

«Ми закликаємо президента Путіна та президента Порошенка в повному обсязі поважати свої зобов’язання, відкрито та чітко підтримувати припинення вогню і впевнитися, що відповідні інструкції були надані військовим та місцевим формуванням», – йдеться у спільній заяві Меркель та Макрона.

Угода про припинення вогню на Донбасі була підписана у лютому 2015 року у Мінську, але попри неї конфлікт досі не врегульовано. У ніч на 25 серпня на сході України розпочалось так зване «шкільне перемир’я», пов’язане з початком навчального року, але обстріли тривають.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.