Макрон хоче провести зустріч у «нормандському форматі» щодо України найближчим часом

Макрон хоче обговорити ситуацію в Україні.

Макрон хоче провести зустріч у «нормандському форматі» щодо України найближчим часом
28 Травня 2017 12:22Новини

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що найближчим часом хоче зустрічі у «нормандському форматі» щодо ситуації в Україні. Про це він сказав після саміту лідерів країн G7, який закінчився сьогодні в місті Таорміна на Сицилії, повідомляє УНІАН з посиланням на Reuters.

Макрон зазначив, що хоче зустрітися з лідерами України, Німеччини і Росії через кризу в Україні. Також президент Франції повідомив, що обговорить сирійську кризу з російським президентом Володимиром Путіним на запланованих у Версалі під Парижем переговорах у понеділок, 29 травня. Макрон додав, що він буде «вимогливим» з Путіним. 24 травня президент України Петро Порошенко і Макрон під час телефонної розмови висловилися за активізацію роботи в «нормандському форматі» і скоординували позиції напередодні саміту «Великої сімки».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.