Львівські чиновники не змогли сказати, коли у місті приберуть гори сміття 

Львівські перевізники відходів не справляються зі своєю роботою та тижнями не вивозять сміття. Цього разу у відходах захлинається Личаківський район міста.

Львівські чиновники не змогли сказати, коли у місті приберуть гори сміття
19 Січня 2017 12:03Новини

Про це йдеться у сюжеті інформаційного проекту «Перші про головне» на телеканалі ZIK.

Львів’яни обурюються, адже сміття під їхніми будинками гниє вже другий тиждень.

«Це просто жахлива ситуація. Нам ще пощастило, що зараз зима та мороз. А от коли почнеться відлига, то навіть страшно уявити, який тут буде жахливий сморід» – обурюється львів’янка Галина.

Натомість чиновники виправдовуються тим, що після свят обсяги сміття збільшилися.

«Після свят люди викидають більше сміття. До відходів також додаються й ялинки. Але більше впливає той фактор, що наш перевізник час від часу зриває графіки вивезення сміття», – прокоментував голова Личаківської райдержадміністрації Іван Лозинський.

За гори непотребу відповідальність несе фірма-перевізник «ДВ Екосвіт». Однак надавати журналіста будь-які коментарі представники компанії відмовилися.

Під тиском громадськості комунальники обіцяють розірвати угоду із компанією «ДВ Екосвіт». Вони вже оголосили конкурс на вивезення твердих побутових відходів, щоб знайти кращого перевізника. Результати ж мають оголосити 3 лютого. Проте до того часу львів’янам, ймовірно, доведеться жити поруч із непотребом. Адже ніхто з чиновників так і не зміг пояснити, коли нарешті з вулиць приберуть гори сміття.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.