Лідери трьох німецьких партій підписали коаліційну угоду

У Берліні лідери Християнсько-демократичного союзу (ХДС), Християнсько-соціального Союзу (ХСС) та Соціал-демократична партії (СДПН) і підписали угоду про створення «великої коаліції».

Лідери трьох німецьких партій підписали коаліційну угоду
13 Березня 2018 12:07Новини

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на Spiegel.

Документ, що складається зі 177 сторінок, підписали канцлер Німеччини та очільниця ХДС Ангела Меркель, голова ХСС Горст Зеєгофер, а також тимчасовий виконувач обов’язків голови СДПН Олаф Шольц.

На спільній прес-конференції лідерів трьох партій Меркель заявила, що одним із центральних пунктів угоди є внутрішня безпека.

«З одного боку, уряд повинен сприяти інтеграції, але, з іншого – має гарантувати здатну діяти державу, щоб дотримувалися закон та порядок», – зазначила вона.

Меркель також хоче досягти швидкого прогресу у реформуванні єврозони, забезпечити належну охорону зовнішніх кордонів ЄС та підтримати нові ініціативу, спрямовані на боротьбу з безробіттям молоді.

«Попереду у нас багато роботи», – сказала Меркель, додавши, що вона «оптимістично» налаштована щодо майбутньої роботи коаліції, створення якої відбулося майже за півроку після парламентських виборів у Німеччині.

Нагадаємо, блок ХДС/ХСС схвалив коаліційну угоду ще кілька тижнів тому і  назвав своїх кандидатів на посаду міністрів у новому федеральному уряді.

Соціал-демократи визначилися з кандидатами на посади міністрів у новому коаліційному уряді 9 березня.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.