Квоти не можуть змінити свідомість, — Галя Тельнюк (аудіо, відео)

Квоти на україномовну музику відкрили нові проекти і нових виконавців майже усіх жанрів. Та чи переходить кількість у якість?

Квоти не можуть змінити свідомість, — Галя Тельнюк
27 Серпня 2017 12:17Новини

У студії Громадського Радіо — учасниця проекту «ТЕЛЬНЮК: Сестри» Галя Тельнюк.

Василь Шандро: Ваш концерт відбудеться на початку вересня у Софії Київській. Такі місця заряджають?

Галя Тельнюк: Концерт відбудеться 7 вересня о 19 годині. Це буде концерт просто неба. Це не в самій Софії Київській, а перед входом. Там буде сцена, буде оркестр Збройних сил України, хор.

Це концерт на основі «Нашого Шевченка», але буде багато інших пісень. Ми вже виступали там декілька років тому з іншою програмою. Там справді якась особлива атмосфера.

Василь Шандро: Які у вас враження від введення квот? Це вплинуло на музичний простір?

Галя Тельнюк: Мені важко судити, але доволі часто, коли ти чуєш нові україномовні пісні, одразу розумієш, що людина ніколи не говорила українською. Очевидно, так завжди буває. Не з нашою з Лесею магічною енергією витрачати силу на цю оцінку. Воно живе своїм життям. Щось з’являється, щось зникає. Нічого не створюється одразу.

Не можна співати українською мовою і соромитися її. Нещодавно я знайшла виконання грузинами пісні Скрябіна. У них було менше акценту, ніж у багатьох наших виконавців.

Дмитро Тузов: Чи стали ви частіше себе чути в радіоефірі?

Галя Тельнюк: Ні. Цього не сталося. Квоти не можуть змінити свідомість. Вони можуть тільки збільшити потік якихось речей, але вони не можуть змінити культурної платформи.

Повну версію розмови слухайте у доданому звуковому файлі.

 

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.