Кримські татари мають отримати право на самовизначення, – президент України

Кримським татарам мають дати право на самовизначення в межах єдиної української держави.

deportatsija-krymskih-tatar-odno-iz-samyh-tjazhelyh-prestuplenij-protiv-chelovechestva_rect_34e4de68c5659c8ec6b82d77151ef9d8
12 Липня 2016 21:29Новини

Про це повідомив Президент України Петро Порошенко під час презентації фільму «Крим. Спротив», – передає УНН.

«18 травня 1944 року і лютий 2014 року, що об’єднує ці дві події? Одна річ – організатор цих жахливих кроків Кремль, Москва. І наша протидія, ми повинні сконцентрувати, і концентруємо всі наші зусилля для того, щоб Крим звільнити. …Ми вносимо зміни в десятий розділ Конституції України… І я буду просити підтримати це і український парламент, і український народ. Ми маємо право, ми зобов’язані дати кримським татарам право на самовизначення в межах єдиної української держави», – повідомив Порошенко.

Презентація фільму відбувалась у столичному кінотеатрі «Україна”. Документальний фільм про спротив російській окупації кримчан «Крим. Спротив» був створений журналістами проекту «Крим.Реалії» до другої річниці анексії Криму та розповідає про численні факти опору кримчан військовому захопленню півострова навесні 2014 року, а також про жертв цієї російської спецоперації, яка увійшла в історію як «Кримська весна».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.