Компанія Укроборонпрому найняла американських лобістів – ЗМІ

Державне підприємство з експорту озброєнь Укрінмаш, яке є частиною структури держконцерну Укроборонпром, найняло американську лобістську компанію Yorktown Solutions для просування інтересів в США.

Компанія Укроборонпрому найняла американських лобістів - ЗМІ
4 Квітня 2018 16:09Новини

Відповідні документи оприлюднив Департамент юстиції США, йдеться у матеріалі програми «Схеми». Про це пише Gazeta.ua.

«Згідно з даними контракту, Yorktown Solutions в інтересах української оборонної компанії повинна «взаємодіяти з Конгресом і комітетами, Сенатом та Будинком збройних служб, органами влади, Департаментом оборони, торгівлі та Адміністрацією президента США, ЗМІ, організовувати інтерв’ю, публікувати статті, підтримувати і розширювати відносини між оборонними організаціями США та Замовником», – наголошується в повідомленні.

Контракт підписали 21 березня, він триватиме до кінця року. Укрінмаш буде платити $7500 на місяць. Американські лобісти зобов’язані розкривати інформацію про своїх іноземних клієнтів в рамках виконання закону FARA (The Foreign Agents Registration Act).

У самій компанії заявили, що причини найму лобістів і наявність відповідальних за міжнародне співробітництво відділів в Міністерстві оборони коментуватимуть після письмового запиту.

Укрінмаш – перша українська корпорація, яка отримала ліцензію на експорт та імпорт товарів військового та подвійного призначення.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.