Кабмін схвалив зниження стартової ціни Одеського припортового заводу

На ухваленні такого рішення наполіг прем'єр-міністр, попри незгоду «Народного фронту».

Кабмін схвалив зниження стартової ціни Одеського припортового заводу
31 Серпня 2016 21:14Новини

Кабінет міністрів України у середу, 31 серпня, схвалив запропоновані Фондом держмайна зміни в методику оцінки об’єктів, що приватизуються, які дозволять знизити стартову ціну Одеського припортового заводу (ОПЗ), повідомляє Український тиждень.

«Я вважаю, що ми повинні дати можливість ФДМ виставити за такою стартовою ціною, яка дозволить залучити якомога більше людей. А далі як уряд будемо стверджувати», – сказав прем’єр на засіданні в середу.

Водночас міністр внутрішніх справ Арсен Аваков просив відкласти прийняття рішення, так як у членів фракції «Народний фронт» є сумніви. «У нас коаліційний уряд», – нагадав глава МВС.

У той самий час прем’єр Володимир Гройсман наполіг на прийнятті позитивного рішення, але доручив ФДМ провести публічну дискусію з фракціями і обґрунтувати нову початкову ціну.

Як повідомлялося, 19 серпня голова Фонду державного майна Ігор Білоус заявив, що стартова ціна Одеського припортового заводу на новому приватизаційному конкурсі з його продажу буде істотно знижена, що дозволить залучити додаткових учасників.

Нагадаємо, ФДМ оголосив конкурс з продажу 99,567% акцій ОПЗ зі стартовою ціною в 13,175 млрд грн (близько $527 млн). Попередній конкурс з продажу ОПЗ провалився: жодна компанія не подала заявку для участі в ньому.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.