«Хвіст» скандинавського циклону зачепить Україну – йтимуть грозові дощі (карта)

В Україні завтра прогнозується +25+30°.

«Хвіст» скандинавського циклону зачепить Україну - йтимуть грозові дощі (карта)
25 Червня 2017 14:24Новини

Завтра на заході та півночі України, а також на Вінничині та Харківщині очікуються періодичні грозові дощі – вони будуть зумовлені атмосферним фронтом. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє синоптик Наталка Діденко.

«Циклон над Скандинавією хоч і далеко, але хвостом своїм пухнастим, атмосферним фронтом, махне по Україні», – йдеться у її прогнозі.

Протягом дня очікується +25+30°, на Волині, Рівненщині, північних районах Житомирської, Київської, Чернігівської областей – +20+25°.

«У Києві завтра беріть парасолі – дощ, гроза. Беріть темні окуляри – бо все одно буде сонце. Температура +25+28°», – прогнозує синоптик.

facebook.com/tala.didenko

facebook.com/tala.didenko

Як повідомлялось, починаючи з 26 червня, температура повітря суттєво зросте. Переважний температурний режим спочатку на півдні, а потім на всій території України у денні години становитиме +30+34º. І ця висока температура спостерігатиметься на фоні сухої погоди.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.