Хакери викрали з німецьких серверів дані про Brexit та переговори з Україною, – ЗМІ

Хакери, які атакували у минулому році сервери МЗС та Міноборони Німеччини, вкрали протокол переговорів про вихід Великобританії з Євросоюзу («Brexit»), а також документи, що стосуються переговорів з Україною і Білорусією.

Хакери викрали з німецьких серверів дані про Brexit та переговори з Україною, – ЗМІ
11 Березня 2018 12:47Новини

Про це ЗМІ повідомляють з посиланням на німецьке видання Der Spiegel.

Згідно з інформацією німецьких журналістів, було викрадено шість документів, причому співробітники кібербезпеки свідомо не стали обмежувати до них доступ, так як в них не містилося конфіденційної інформації.

Атакували сервера Міністерства закордонних справ і Міністерства оборони Німеччини в грудні 2017 року, однак про них стало відомо лише наприкінці лютого.

ЗМІ повідомляли, що атака була здійснена угрупуванням Fancy Bears, яку часто пов’язують з Росією, не наводячи при цьому доказів. Також повідомлялося, що, хоча атаки були здійснені в грудні, комп’ютери були інфіковані шкідливим ПЗ задовго до цього.

Нагадаємо, кількість вірусних заражень і хакерських атак в Україні за останній рік зросла з 10 до 100 мільйонів.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.